Hlavní navigace

Registrace na Transport Hackathon vrcholí, zbývá posledních pět dní

5. 4. 2017

Sdílet

Zbývá posledních pět dní, během kterých mají tříčlenné týmy možnost přihlásit se na blížící se Transport Hackathon a splnit první úkol, který je posune do finále. To proběhne 22. – 23. dubna v pražské Paralelní Polis a soutěžící se při něm budou muset poprat s výzvou z oblasti dopravy a cestování. Na vítěze čeká štědrá odměna v podobě 100 tisíc korun a cesta na mezinárodní finále v kanadském Montrealu, ve kterém se již v polovině května utkají týmy z 25 měst z celého světa o přízeň investorů.

Jak se registrovat?

Ještě není pozdě. Stačí vytvořit tříčlenný tým, zaregistrovat ho na praguehackathon.com a vyřešit a nahrát první úkol. Registrační systém se uzavře 9. dubna a 14. dubna obdrží deset vyvolených týmů pozvánky do pražského finále. Není podmínkou, že musí být všichni v týmu programátoři a ajťáci. V hlavním kole bude úkolem deseti soupeřících týmů přijít s komplexním řešením problému včetně obchodního modelu, takže se neztratí ani rozhled v marketingu.

Akce proběhne pod taktovkou Simpleway, vývojářské společnosti se zkušenostmi například z letišť v Praze, Dubaji, Calgary, Vancouveru nebo Madridu.

Sledujte událost na Facebooku pod „Prague Hackathon 2017“.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky