Hlavní navigace

Registrace na Transport Hackathon vrcholí, zbývá posledních pět dní

liborzeleny

Zbývá posledních pět dní, během kterých mají tříčlenné týmy možnost přihlásit se na blížící se Transport Hackathon a splnit první úkol, který je posune do finále. To proběhne 22. – 23. dubna v pražské Paralelní Polis a soutěžící se při něm budou muset poprat s výzvou z oblasti dopravy a cestování. Na vítěze čeká štědrá odměna v podobě 100 tisíc korun a cesta na mezinárodní finále v kanadském Montrealu, ve kterém se již v polovině května utkají týmy z 25 měst z celého světa o přízeň investorů.

Jak se registrovat?

Ještě není pozdě. Stačí vytvořit tříčlenný tým, zaregistrovat ho na praguehackathon.com a vyřešit a nahrát první úkol. Registrační systém se uzavře 9. dubna a 14. dubna obdrží deset vyvolených týmů pozvánky do pražského finále. Není podmínkou, že musí být všichni v týmu programátoři a ajťáci. V hlavním kole bude úkolem deseti soupeřících týmů přijít s komplexním řešením problému včetně obchodního modelu, takže se neztratí ani rozhled v marketingu.

Akce proběhne pod taktovkou Simpleway, vývojářské společnosti se zkušenostmi například z letišť v Praze, Dubaji, Calgary, Vancouveru nebo Madridu.

Sledujte událost na Facebooku pod „Prague Hackathon 2017“.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?