Hlavní navigace

Říkal někdo DevFest?

23. 10. 2017

Sdílet

Letošní ročník vývojářského festivalu DevFest láká především na velká jména a trendy technologie.Už brzy (4.11.2017) se v Praze sejdou příznivci (nejen) Google technologií, vývojáři a geeci, aby společně strávili dva dny nabité přednáškami, workshopy a zábavou. Těšit se mohou na 3 tracky, ve kterých se představí celkem 35 přednášek a workshopů od zajímavých osobností z 15 zemí světa, doprovodný program s propracovanou hrou o zajímavé ceny nebo afterparty inspirovaná Google I/O.

„Po zvážení všech možností jsme jako místo konání letošního ročníku vybrali Českou Zemědělskou Univerzitu v Praze.“ říká Bára Drbohlavová, produkční DevFest CZ 2017.Akce začne v sobotu 4. listopadu v 9 ráno sérií přednášek a bude pokračovat druhý den několika workshopy. David Vávra, hlavní organizátor DevFestu k tomu říká: „Dozvíte se novinky o Google technologiích od speakerů z celkem patnácti zemí. Užijete si geeky zábavu v rámci celoDevFestové hry, zažijete skvělou afterparty a v neděli si v klidu nové znalosti vyzkoušíte na workshopech.”

Novinek a zkušeností s Google technologiemi se bude předávat opravdu hodně. „Speakery jsme oslovovali velmi brzo. Na naši výzvu reagovalo celkem 119 zajímavých osobností s nabídkou přednášky nebo workshopu.”, zmiňuje Eliška Čejpová, garant Dev části festivalu. Z vybraných témat pak jmenujme například Android, Firebase, Google Cloud Platform, IoT nebo Flutter+Dart.Pro náročnější návštěvníky jsou k dispozici VIP lístky, které obsahují také pozvání na večeři všech řečníků. Ta se uskuteční v pátek večer. „Je to skvělá možnost, jak si v klidu popovídat s našimi speakery. Nejeden Dart vývojář by jistě vraždil za možnost dát si večeři s Kasperem Lundem (spoluzakladatel Dart) a Janou Moudrou (Google Developer Expert).”, směje se Katka Pejšková, garant PR.

Studenti, ženy a jiné méně zastoupené skupiny v IT mají možnost využít takzvaný Diversity lístků za sníženou cenu, v nabídce jsou ale také vstupenky pro jednotlivce nebo firmy.

Kdy: 4.–5. 11. 2017
Kde: ČZU Praha
Za kolik: od 400,–

Vstupenky a bližší informace jsou dostupné na 2017.devfest.cz

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky