Hlavní navigace

Rootování telefonu s Easy Rooting Toolkit

24. 11. 2011

Sdílet

Na serveru SvětAndroida.cz se objevil článek o zajímavém nástroji Easy Rooting Toolkit, který využívá zergRush exploitu a dokáže si poradit s více jak padesátkou zařízení převážně z díly Samsungu, Motoroly nebo Sony. Exploit funguje na Androidech ve verzi 2.2 a 2.3, takže pokud nemáte zamčenou NAND paměť a výrobce obdařil váš telefon jednou z těchto verzí Androida, je Easy Rooting Toolkit nenásilnou cestou, jak dostat roota na svůj telefon.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 24. 11. 2011 20:30

  Habo (neregistrovaný)

  Nenásilnou?! Nie je blbé, že treba na Androidoch získavať roota zneužitím vážnej bezpečnostnej diery? (Aby nedošlo k nedorozumeniu: používam Android a mám ho rád, problémy s rootovaním sú chybou výrobcov)

 • 25. 11. 2011 11:38

  RDa (neregistrovaný)

  Radeji budu zit bez roota, nez s rootem pri soucasnem stavu Market-u... je tam tolik pochybnych aplikaci, ze se za to google nestydi :(

 • 25. 11. 2011 17:27

  henrichg (neregistrovaný)

  Vsak istaluj len to, co je overene a zname. Ja pouzivam android uz 3 roky a ziadny malware som nikdy nechytil. A to kazdy mobil vzdy rootujem.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Adam Štrauch je redaktorem serveru Root.cz a svobodný software nasazuje jak na desktopech tak i na routerech a serverech. Ve svém volném čase se stará o komunitní síť, ve které je již přes 100 členů.