Hlavní navigace

S televizí pohodlně na internet

7. 7. 2010

Sdílet

Někdo ho mocí mermo chce, jinému na něm nezáleží. Jak velká je první a jak velká je druhá skupina, o tom se diskutuje už nějaký čas. V každém případě internet v televizoru je tu a pokud ho chcete, nic vám nebrání ho používat. Server DigiZone.cz vydal přehled televizorů s podporou připojení k internetu, které koupíte na českém trhu.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 7. 7. 2010 23:08

  Tonda B. (neregistrovaný)

  To ja bych spise privital „s internetem pohodlne na televizi“. :-)

 • 8. 7. 2010 8:47

  JirkaS (neregistrovaný)

  Článek mi potvrdil, co už dávno vím – koupit televizi s extra funkcemi je škoda peněz.
  Před necelým rokem jsem byl nucen koupit novou televizi (stará umřela). Napřed jsem nákup směřoval k tomu, aby měla všechny vymoženosti včetně USB a Ethernet. Pak jsem ale zjistil, že byl připlácel nehorázné peníze za funkce, které nikdy nebudou fungovat tak, jak bych chtěl.
  U USB Mass Storage je často problém, že některé disk televize vůbec nevidí. Pokud vidí, tak třeba zase neumí příslušný soubor přehrát a pokud už ano, tak přehrávání třeba po půl minutě vytuhne.
  Pro přehrávání po Ethernetu člověk zase někde musí rozjet DLNA server, au.
  Takže je lepší si pořídit televizi jednodušší, čistě jako zobrazovadlo s tunerem a všechny dodatečné funkce zabezpečit nějakým externím zařízením.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.