Hlavní navigace

Samostatný server DigiZone.cz končí, přesune se pod Lupu

25. 1. 2018

Sdílet

Od začátku února se změní struktura webu DigiZone.cz, který se stane samostatnou částí zpravodajského serveru Lupa.cz. Zároveň budou všem čtenářům zpřístupněny články, určené v minulosti pouze předplatitelům.

Jako součást nové strategie vydavatelství Internet Info dojde od 1. února letošního roku ke spojení dvou silných webových značek, serverů DigiZone.cz a Lupa.cz. Záběr i produkovaný obsah obou zpravodajských portálů se nejen díky vzájemné konvergenci webových a televizních světů stále častěji překrýval a doplňoval.

Výsledkem této změny by primárně mělo být zvýšení komfortu pro samotné čtenáře. Na jednom místě budou nově soustředěné informace nejen o dění na českém i zahraničním internetu, ale také nejnovější aktuality ze světa médií včetně detailních rozborů dění ve světě digitální televize a obecně v moderních digitálních domácnostech.

Inzerentům tak dokážeme nabídnout server s návštěvností okolo půl milionu reálných uživatelů měsíčně, uvádí Ján Simkanič, výkonný ředitel vydavatelství Internet Info. Jako přední vydavatel IT obsahu dokážeme správnou kombinací serverů Lupa.cz, Root.cz a Slunečnice.cz zasáhnout všechny relevantní cílové skupiny, dodává.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky