Hlavní navigace

Samsung Galaxy Tab 10.1 se v Německu prodává dál

12. 9. 2011

Sdílet

Zákaz prodeje tabletů Samsung Galaxy Tab 10.1 na území Německa, o kterém rozhodl minulý týden německý soud, se ukázal být jen symbolickým, protože prodejci ho vesele nabízejí dál. Soudní rozhodnutí se totiž týká jen německé pobočky Samsungu a nepostihuje nijak místní maloobchodní prodejce elektroniky.

Již naskladněné zásoby je tedy možné normálně zákazníkům prodávat. Stejně tak je možné dovážet nové zboží ze zahraničních velkoskladů – nejčastěji to jsou sklady v Koreji nebo v některé z Evropských zemí. Největší německý prodejce elektroniky MediaMarkt například objednává tablety z Nizozemí.

Nezbývá než říct, že Apple se nažral a Samsung zůstal celý. Uživatelé se ke svým tabletům dostanou, prodejci o zisky nepřijdou a Samsung naopak získal díky sledovanému soudnímu sporu s firmou Apple velmi zajímavou reklamu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Adam Štrauch je redaktorem serveru Root.cz a svobodný software nasazuje jak na desktopech tak i na routerech a serverech. Ve svém volném čase se stará o komunitní síť, ve které je již přes 100 členů.