Hlavní navigace

SeaMonkey 1.1 beta bude zřejmě zítra

7. 11. 2006

Sdílet

O balíku SeaMonkey se už příliš nemluví a mnoho bývalých uživatelů Mozilla Suite přešlo k Firefoxu. I přesto se na vývoji SeaMonkey stále pracuje. Během zítřejšího dne by měla být k dispozici betaverze SeaMonkey 1.1. Jen pro zajímavost: Podle statistik NAVRCHOLU.cz používá na Rootu asi 1,6 % čtenářů Mozilla Suite a jen 0,77 % browsí se SeaMonkey.

A ještě jedna zpráva na podobné téma: Zítra by měl vyjít také Flock 0.7.8.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 8. 11. 2006 7:09

  mike (neregistrovaný)
  Používal jsem Netscape mail, pak Mozilla mail a teď SeaMonkey mail. Pořád mi ten klient vyhovuje a zatím nemám náhradu, proto by mne mrzelo, kdyby projekt umřel. Thunderbird je pěkný, ale nějak nevím, jak zobrazit počty zpráv ve složkách. Třeba mi někdo poradí klienta, pro kterého není problém filtrování, uložení, uspořádání, zobrazení a uchování celkem asi 15.000 zpráv (10k/týden).
 • 8. 11. 2006 11:27

  gizi (neregistrovaný)
  Používáme Mozilla Suite spolu s OpenOffice.org ve firmě jako náhrada MS Office (na MS Windows). V Mozille Suite se dá používat jako doplněk i kalendář, který celkem spolehlivě funguje. V SeaMonkey bohužel kalendář není a samostatný Mozilla Sunbird je skoro mrtvý a hlavně nepoužitelný, funguje hůř než starý doplněk do M. Suite a nedá se na něho ani spolehnout.
  Pro korporátní využití by bylo ideální mít balík SeaMonkey obsahující prohlížeč, mailový klient a kalendář a zároveň by mělo jít snadno centrálně jednoduše updatovat celý balík.
  Bohužel jsem velmi smutný z toho, že Mozilla Suite skončil a SeaMonkey ho plně nenahrazuje a moc se nehýbe.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.