Hlavní navigace

Sedm zajímavých rozšíření pro Google Chrome

20. 11. 2009

Sdílet

Webových prohlížeč Google Chrome je tu s námi již hezkou řádku měsíců. I když je oproti konkurenci velmi rychlý, má jednu zásadní nevýhodu a to je absence takového množství rozšíření, jako má třeba Firefox. Uživatelé tak na něj často nechtějí přejít, jen protože v něm nenajdou svoji oblíbenou funkci, kterou si jinam bez problémů přidali. Naštěstí se to začíná zlepšovat a na doméně chrome­extensions.org pár desítek rozšíření najdete. Pokud nevíte, které jsou ty nejzajímavější, tak se vám může hodit článek na clickonf5.org, kde autor vybral sedm těch nejlepších. Jde víceméně o rozšíření pro integraci s Google službami a sociálními sítěmi jako je Facebook a Twitter.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 20. 11. 2009 12:46

  bez přezdívky

  Neviete mi náhodou poradiť ako sa dajú vypnúť animované gify? Vo firefoxe sa to dalo ľahko urobiť v about:config „image.animati­on_mode“=none ale v chrome to neviem. Ďakujem, m.

 • 20. 11. 2009 13:49

  mck182 (neregistrovaný)

  To je ta verze, ktera (jedina) bezi pod Linuxem ;)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Adam Štrauch je redaktorem serveru Root.cz a svobodný software nasazuje jak na desktopech tak i na routerech a serverech. Ve svém volném čase se stará o komunitní síť, ve které je již přes 100 členů.