Hlavní navigace

Šest tipů jak psát lepší CSS pro vaše projekty

15. 4. 2011

Sdílet

Na serveru Tutorialfeed.org vyšel článek popisující šest kroků, jak psát lepší CSS (Cascading Style Sheets) pro vaše projekty. Jestliže si budete jednotlivé soubory CSS vytvářet podle uvedených technik, tak budou přehlednější, snadno opravitelná a i po čase dobře čitelná a přehledná.

Celkově zde Rakesh Sharma (autor článku) rozdělil celý soubor do sedmi bloků, které mají být vždy definovány i když pro ně aktuálně nenajdete využití.

Struktura CSS

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 16. 4. 2011 15:00

  MCZ (neregistrovaný)

  Doporučoval bych se pro příště zdržet automatického přeposílání článků tohoto typu, pokud autor zprávy tématu tolik nerozumí. Ne, že by se v této kategorii nenašly užitečné články (naopak a už tady takové byly), ale zrovna tento k nim rozhodně nepatří (jak ostatně zmiňuje první a jediný komentář k tomu článku).

 • 18. 4. 2011 7:48

  bez přezdívky

  ja myslim, ze clovek na to po nejake dobe sam prijde, jak nejlepe psat CSS. toto je opravdu 6 tipu, jak to nedelat - na druhou stranu jsem uz videl horsi logiku (a nebo rovnou zadnou s kombinaci s absolutni/castecnou neznalosti). kdyby takhle css psali klasicti bastlici, svet by byl hned trosku veselejsi.

 • 13. 6. 2011 14:12

  anithianis (neregistrovaný)

  ano, takto by vskutku mohl zápis vypadat.

  avšak kromě cascading style sheet mne teď napadá current simple solution a připomíná mi článek z knihy o fylozofii programování viz. http://www.java.cz/article/1321

Byl pro vás článek přínosný?