Hlavní navigace

Seznam.cz kupuje podíly v Kupi.cz a TopGis

9. 10. 2014

Sdílet

Společnost Seznam.cz koupila 51% podíl v portálu Kupi.cz, který vyhledává akce a slevy v obchodních řetězcích. Dále koupila 30% podíl ve firmě TopGis, jež se zaměřuje na práci s geodaty. Na středeční tiskové konferenci to potvrdil Michal Feix, Business development director ve společnosti Seznam.cz.

„Nemění se princip zprostředkování akčních nabídek od obchodníků k zákazníkům. Rozšíříme portfolio o více regionálních malých a středních obchodníků,“ řekl na tiskové konferenci Michal Feix k odkoupení portálu Kupi.cz. Dále také prozradil, že Kupi.cz čeká v blízké době změna designu a rozšíření nabídky. 

Firma TopGis se nyní soustředí na prodej geografických dat, která jsou sbírána pro portál Mapy.cz. Kromě dosavadních leteckých i panoramatických snímků by nově měly přibýt také snímky vodní hladiny v České republice.

(Zdroj: Novinky.cz)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Michal Strnad pracuje ve sdružení CESNET, provozující národní síť vědy a výzkumu, Akademii věd České republiky a jako redaktor na serveru Root.cz. Kromě počítačů rád běhá, kuchtí a čte vše, co se mu dostane pod ruku.