Hlavní navigace

Seznam.cz má vlastní edici chytrého telefonu Samsung A40 se svými aplikacemi

25. 4. 2019

Sdílet

Seznam.cz telefon

Český mediální dům Seznam.cz představil vlastní edici chytrého telefonu Samsung A40, která je doplněna o řadu aplikací: Email.cz, Mapy.cz, Jízdní řády, Novinky.cz, Sport.cz, Seznam Zprávy, TV program, Televizeseznam.cz, Pohádky, Kupi.cz, Zboží.cz, Proženy.cz, Garáž.cz, Super.cz, Sauto.cz, Sreality.cz a Sbazar.cz. Přístroj vznikl ve spolupráci Seznamu, Samsungu a obchodu Alza.cz.

Jedná se o dual-sim telefon s 5,9" Super AMOLED 2340×1080 FHD+ displejem, který disponuje osmijádrovým procesorem Samsung Exynos 7885, 4 GB RAM a Androidem 9.0. První měsíc jej bude exkluzivně distribuovat jen Alza.cz. Při prvním zapnutí se přístroj uživatele zeptá, zda chce používat software od Seznamu. Do telefonu je pak možné se přihlásit seznamáckým účtem.

Seznam chce tímto novým počinem oslovit miliony svých uživatelů a přiblížit jim ještě více své služby. Je naším dlouhodobým cílem dostat se s našimi službami a aplikacemi do co nejčastějšího kontaktu s uživatelem. Proto hledáme způsoby umožňující nám přítomnost v mobilech, které dnes mají všichni téměř neustále u sebe. Díky aktuální spolupráci se společnostmi Samsung a Alza.cz se můžeme tomuto cíli alespoň přiblížit, i když zvolené řešení rozhodně nepovažujeme za finální, vysvětluje Pavel Zima, předseda představenstva Seznam.cz.

(Zdroj: Lupa.cz)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.