Hlavní navigace

Síťové komponenty s podporou IPv6

9. 11. 2010

Sdílet

S tím jak IPv4 adresy pomalu docházejí se stává téma podpory IPv6 u síťových zařízení zajímavé nejen pro poskytovatele připojení, ale i pro poskytovatele služeb.

Kupujete aktivní síťové prvky? Sáhněte po těch s podporou IPv6. Jaká je úroveň podpory protokolu v jednotlivých zařízeních a kde čerpat další informace? Na tyto a další otázky se vám pokusí odpovědět článek: „Síťové komponenty s podporou IPv6“ na našem sesterském serveru Lupa.cz.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 11. 2010 18:29

  bez přezdívky

  Nazdar Kamile, vynechám obvyklou dávku oprav chybějících čárek a pozastavení nad aktuálností redirectu na Lupu a přejdu rovnou k věci, která mi vrtá hlavou od doby, co Root/Lupu/zbytek česky psaného webu čtu...

  Jak může být server Lupa.cz sesterský? :o Výmluva na jeho ženské jméno neprojde, děláte to i při odkazech na Root, Měšec, Podnikatel - tak snad bratrský! :)

 • 10. 11. 2010 18:15

  srigi

  Vypliva to okrem ineho z velmi jednoduchej logiky: tak ako firmy tvoria dcerske podniky, tak aj lupa je "sibling" oznacovany zenskym menom. Ale nie dcera ale sestra, lebo je na rovnakej urovni hierarchie ako root/zdrojak/... .

 • 11. 11. 2010 9:33

  bez přezdívky

  Pojem dceřiná, resp. matčiná/mateční společnost mi je samozřejmě znám. Logiku v tom, že by se měl otrocky napasovat na spřízněné servery (samozřejmě na úrovni sourozenců), nevidím - opakuju, že nejde o název Lupa.cz, ale o označení server. Z čeho dalšího (okrem ineho) by to mělo vyplývat?

  Ale co, přirozený jazyk občas logiku postrádá. Nicméně pokud jde o nesmyslný novotvar, pak odpusťte, ale budu se mu bránit. :)

 • 10. 11. 2011 20:10

  lacik (neregistrovaný)

  Řekl bych, že redaktora při psaní brnkne do ucha obrat "bratrská pomoc" (1968), "bratrská spolupráce" (RVHP), čímž slovo bratrská získalo nádech staršího parazitického bratra, takového vyžírku (SSSR, abych byl polopatický). Takže se nedivím, když se slovu bratrský vyhýbáme.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky