Hlavní navigace

Škálovatelná infrastruktura s Gitlab CI, Docker a Kubernetes (školení)

19. 6. 2020

Sdílet

Kubernetes Docker Autor: Kubernetes, Docker

Automatizace pomocí continuous integration přímo v Gitlabu. CI vám pomůže automatizovat rutinní procesy a ušetří vám hromadu času. Pomůže vám od automatického testování, buildy po nasazování. Chcete vědět víc? Přijďte na naše školení, které se uskuteční 20. července v naší pražské školicí místnosti.

Docker je nástroj na práci s linuxovými kontejnery, které nám umožňují velmi jednoduše pracovat s mnoha různými oddělenými prostředími na jednom hostitelu. Docker také zjednodušuje testování a nasazování aplikací. Vše podstatné se dozvíte na školení Docker: efektivní práce s kontejnery.

Docker je v produkci potřeba nasadit do silné infrastruktury. Kubernetes jsou dnes nejrozšířenější platformou na hostovaní Docker kontejneru a jsou podporovány velkými hráči na trhu (Google, Amazon, Microsoft) skrz Cloud Native Computing Foundation. Kuberneres pro provoz používají všechny velikosti firem, od startupu po korporace. Pojďme se naučit je používat na dvoudenním školení Úvod do Kubernetes, které proběhne 23. a 24. července.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky