Odpovídáte na názor k článku Slovensko na čele krajín s nedostatkom talentov v Európe. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Nově přidané názory se na webu objeví až po schválení redakcí.
Podla statistiky ma Boris vyssie pravdu, aj ked individualna skusenost moze vyzerat trocha inac.
Treba vsak povedat, ze vstupom do EU sme vstupili do Schengenu a zrazu nebolo potreba viz a pracovnych povoleni. Vsetci co chceli to vyuzili.
No a tento problem sa netyka len Slovenska. Napr. baltske krajiny preto nazyvaju "Spojene balticke vymiraty". No a oni tam Fica nemaju.