Odpovídáte na názor k článku Slovensko na čele krajín s nedostatkom talentov v Európe. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Nově přidané názory se na webu objeví až po schválení redakcí.
"hlavní příčina je nezájem rodičů o děti" - tezko to objektivne posoudim, ale myslim si ze driv se rodice zajimali o deti asi tak stejne. Jestli dnesni rodic sedi u mobilu, tak predchozi rodic sedel u telky s hokejem. Prostredky jsou jine (socky, hry vs fotbal, modely), ale lidi mozna stejni.
Nevim, ale prijde mi ze nelze posuzovat cele generace podle sveho okoli a sveho detstvi, to je strasne zavadejici.