Odpovídáte na názor k článku Slovensko na čele krajín s nedostatkom talentov v Európe. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Nově přidané názory se na webu objeví až po schválení redakcí.
No a oni tam Fica nemaju.
No Fico, Orbán, Vučić, Babiš... Všechno je to stejná balkánská mafie, která dokáže zhnusit vzdělaného člověka tak, že uteče do kulturnějšího a kultivovanějšího prostředí, kde každodenním folklorem není nová zametená kauza rozkrádání veřejného majetku. Fico není ničím výjimečný, takoví jsou všude, ale v některých zemích se je daří za jejich činy odsoudit a zavřít.