Články
Zprávičky
Fórum
Podpořte Root
Školení
Galerie
Blogy
Knihy
Jak na Linux
Zdroják
Hledat
Root.cz
»
Různé
»
Slovensko zvažuje podanie žiadosti o členstvo v ISO
»
Názory
Vlákno názorů k článku
Slovensko zvažuje podanie žiadosti o členstvo v ISO
od anonym - Aktualny prehlad clenov celej komisie ISO/JTC1 (Information technology)...
Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
11. 9. 2007 10:16
bez přezdívky
Aktualny prehlad clenov celej komisie ISO/JTC1 (
Information technology
) je mozne vidiet na nasledujucej
linke
.
stav k 11.9.2007 je:
-
P
Participating countries:
41
-
O
Observing countries:
40
--------------------------
Schvalovanie dokumentu OOXML spada pod subkomisiu
SC34 - Information technology/Document description and processing languages
.
Aktualny prehlad clenov pre ISO/JTC1/
SC34
je mozne vidiet na nasledujucej
linke
.
stav k 11.9.2007 je:
-
P
Participating countries:
38
-
O
Observing countries:
12
Skok na další nový názor. K navigaci lze použít i klávesy N pro následující a P pro předchozí nový názor
11. 9. 2007 11:51
sutnak
(neregistrovaný)
Len dodam, ze ziskanie clenstva v ISO trva 1/2 roka a viac. Tak kto nedal prihlasku v predstihu tak toho uz vela nestihne (jedine,ze by sa diali zazraky).