Ja jsem doted zustal u kompilace. Asi jsem trochu zpatecnickej :-) Tim padem se take moc nehrnu do novych verzi SW. Na druhou stranu jsem uz radu let ne mnoho veci nemusel sahnout. Ten linux (puvodne redhat8) bezi uz radu let a bezi a bezi...
Asi prispevek trochu zcesty, ze? Chtel jsem jen napsat, ze mne zatim zadny balickovaci system nejak neoslovil...
Zdrojové soubory jsou tu pro zájemce o pomoc při vývoji programu, testery a lidi co hledají inspiraci pro svoje programy, ne jako forma instalace. Leda jako absolutní nouzovka.