Hlavní navigace

Soutěž pro vývojáře aplikací pro N900

26. 5. 2010

Sdílet

Martin Malý nedávno sepsal článek o tom, jak se mu žije s novým chytrým telefonem Nokia N900. Přestože je Martin velmi spokojený, některým uživatelům stále v přístroji chybí některé aplikace. Na komunitním serveru operačního systému Maemo proto vznikla soutěž určená všem, kteří chtějí N900 vylepšit nějakým šikovným programem. Programovat je možno v libovolných jazycích a celkem je vyhlášeno šest kategorií: desktop, systémové utility, hry, grafika a multimedia, navigace a ostatní. Cenu přidala Nokia a šest účastníků bude pozváno na konferenci MeeGo do Dublinu.

Mimochodem soutěž se jmenuje První soutěž v programování pro N900, ale organizátoři zřejmě neznají Zdroják, kde právě nedávno podobná soutěž skončila. Výherce si od nás ovšem odnese fungl novou Nokii N900. Jeho jméno budete znát už za 14 dní, kdy proběhne v redakci slavnostní předání!

(Informoval Lukáš Hrazký.)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 26. 5. 2010 12:57

    Deafboy

    Je hamba ze nokia da vyhrecom len niekolko listkov na ich vlastnu akciu ktore im niejako nebudu chybat, a par beznych smrtelnikov si moze dovolit darovat vyhercovi telefon v hodnote notebooku :D
    Ale stale lepsie ako nic.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.