Hlavní navigace

Soutěž VIP - Vyvíjej, Inovuj, Programuj

27. 11. 2009

Sdílet

Sdružení CZ.NIC vyhlásilo 1. října druhé kolo soutěže „VIP – Vyvíjej, Inovuj, Programuj“. Jde o soutěž, do které se mohli přihlásit talentovaní programátoři a pracovat na novém open source projektu nebo vylepšit nějaký existující. Podmínka byla, že tento projekt musí mít něco společného s internetovými technologiemi. Termín odevzdání projektů zítra končí. Mezi postupujícími projekty najdeme třeba doplnění podpory protokolu RIP do směrovacího software BIRD, webový editor konfigurace DNS serveru pro internetovou telefonii, JavaScriptovovou knihovnu pro tvorbu a interakci s diagramy na webu a několik dalších. Celkově postoupilo 10 projektů a každý z nich dostane určitou finanční odměnu za dokončení, která může být až 50 000 kč. Nyní čeká soutěžící prezentace a v dubnu příštího roku výplata cen.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 29. 11. 2009 22:14

  Blizzy (neregistrovaný)

  V článku jsou nepravdivá nebo nesmyslná tvrzení (že byste psal z budoucnosti, to asi můžeme vyloučit: 27. 11. 11:54); proč se, pane autore, nepřesvědčíte 2×, že publikujete validní text? Takhle ta práce ztrácí dost smysl.

  Termín odevzdání projektů zítra končí.
  - odkazovaný link: II. fáze – zpracování a odevzdání soutěžních projektů soutěžícími 20. 11. 2009 – 28. 2. 2010

  Nyní čeká soutěžící prezentace a v dubnu příštího roku výplata cen.
  - ne, nyní je čeká zpracování, PAK odevzdání a až PAK to, co jste napsal. Vždyť to je i nesmyslné – podle Vás by měli čekat přes čtyři měsíce, než dostanou výhry?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Adam Štrauch je redaktorem serveru Root.cz a svobodný software nasazuje jak na desktopech tak i na routerech a serverech. Ve svém volném čase se stará o komunitní síť, ve které je již přes 100 členů.