Hlavní navigace

Spotify Running zvolí playlist dle rychlosti vašeho běhu

21. 5. 2015

Sdílet

Populární online hudební streamovací služba Spotify se již déle snaží přizpůsobit posluchačům. V nabídce proto jsou k dispozici skladby určené pro ranní vstávání, podporu výkonu během pracovního režimu a odpočinek. Nyní přichází s novinkou zaměřenou na běžce. 

Nová funkce totiž dokáže detekovat běžecké tempo (počet kroků za minutu) a na základě toho zvolí vhodný playlist obsahující muziku s příslušnou frekvencí BPM (Beats Per Minute). Pokud tedy budete chtít poslouchat během výkonu svižnější písničky, budete muset přidat do kroku.

S příchodem Spotify Running bylo uzavřeno partnerství se společnostmi Nike a RunKeeper, které zanesou hudební nabídku od Spotify do svých běžeckých aplikací.

V neposlední řadě nabídne Spotify nově videa, podcasty a zprávy od partnerských společností: NBC, Slate, Vice NEWS, BBC, NBC, ABC a dalších. Nová verze aplikace by měla být distribuována do vybraných zemí již dnes.

(Zdroj: AndroidMarket)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Michal Strnad pracuje ve sdružení CESNET, provozující národní síť vědy a výzkumu, Akademii věd České republiky a jako redaktor na serveru Root.cz. Kromě počítačů rád běhá, kuchtí a čte vše, co se mu dostane pod ruku.