Hlavní navigace

Staň se vývojářem front-endu během 14týdenní akademie (školení)

1. 12. 2023

Sdílet

Vývoj na webu prohlížeč vývojář Autor: Depositphotos

JavaScript, HTML a CSS jsou nepostradatelnou součástí každého webu. Tyto technologie jsou snadno pochopitelné a jednoduché webové stránky díky nim dokážeš vytvořit už za pár týdnů. Nepotřebuješ žádné předchozí znalosti, všechno tě naučíme v naší Front-end Developer Akademii během 14 týdnů.

Účastníci se naučí vytvářet funkční moderní responzivní weby s využitím pokročilého JavaScriptu s veškerými potřebnými znalostmi HTML a pokročilejšího CSS. Kurzy jsou vhodné pro začátečníky, kteří se chtějí stát webovými vývojáři a hledají smysluplný start. Příští kurz začíná už 7. prosince a setkáme se online jednou týdně vždy od 18 do 21 hodin.

Představíme si i moderní způsob tvorby responzivního webu pomocí pokročilého HTML a CSS, zejména flexboxu a gridu. Následně se Akademie zaměří na úvod do JavaScriptu, jeho účelu a využití. Pokryjeme základní principy fungování JavaScriptu od proměnných a datových struktur až po smyčky a práci web developera. A samozřejmě se podívám i na verzování v Gitu. V poslední části Akademie pak probereme nejpoužívanější pokročilejší koncepty a principy JavaScriptu, od Document Objekt Modelu přes protokoly, debugging, Rest API až po vypracování závěrečného projektu, vlastního funkčního a responzivního webu.

Našli jste v článku chybu?
  • Diskuse byla uzavřena.

Byl pro vás článek přínosný?