Hlavní navigace

Telegram bude mít prémiové předplatné

13. 6. 2022

Sdílet

Telegram Autor: Depositphotos

Zakladatel Telegramu Pavel Durov v pátek oznámil Telegram Premium, placenou službu pro náročné uživatele, která bude zavedena patrně ještě tento měsíc. Uživatelé služby Premium budou mít dříve nové funkce, budou moci posílat větší soubory a budou mít exkluzivní nálepky (stickers) a reakce (reactions).

Pro uživatele bezplatné verze by měly být všechny stávající funkce zachovány. Navíc budou moci vidět velké soubory poslané Premium uživateli a budou moci vidět a interagovat s jejich exkluzívními nálepkami a reakcemi.

Předplatné má pomoci Telegramu s uploadem velkých souborů, který už od roku 2020 je 2 GB. To je patrně nejvíce z bezplatných služeb. I tak někteří uživatelé volají po zvětšení tohoto limitu.

(zdroj: theverge)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 15. 6. 2022 8:56

    mato

    Je fakt, že Telegram sa dá pomerne dobre zneužiť na ukladanie a posielanie veľkého množstva veľkých súborov. Neviem si predstaviť to množstvo dát, ktoré musia ukladať a ako sú schopní to dlhodobo financovať. Spoľahlivý kecálek s množstvom funkcií je super užitočný, ale s tými veľkými dátami by si to mali lepšie premyslieť, alebo aspoň čiastočne spoplatniť. Inak je to IMHO dlhodobo neudržateľné.

Byl pro vás článek přínosný?