Hlavní navigace

Telegram představil dva nové webové klienty

29. 4. 2021

Sdílet

Telegram Autor: Telegram

Telegram na svém blogu představil řadu novinek. Ukázal například dva nové webové klienty: Web K a Web Z. Oba podporují tmavý režim, animované obrázky, složky s chaty a další. Obě varianty mají jen okolo 400 KB, nevyžadují instalaci ani běžící mobilní telefon.

Vedle toho je k dispozici nový systém pro bezpečné platby nazvaný Payments 2.0. Nyní je možné platby využít v kterémkoliv chatu a nakupující může přidat spropitné. Hlasové chaty je nově možné naplánovat na určitý čas, účastníci vidí odpočet a mohou dostat oznámení o začátku. Vylepšena byla také práce s fotografiemi a videem.

Další novinkou je možnost přímého stažení aplikace pro Android z webu Telegramu. Takto získané APK se v telefonu pak samo aktualizuje a uživatelé se díky němu mohou dostat k novinkám dříve, protože jeho vydání nečeká na kontrolu provozovatele obchodu s aplikacemi.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 1. 6. 2021 1:28

    mato

    Telegram fakt šliape na plyn. Stále nové nápady, brutálne tempo vývoja. Ostatné messengers sa nechytajú. Držím palce.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.