Hlavní navigace

The Document Foundation vydala LibreOffice 3.4.0

4. 6. 2011

Sdílet

Nová verze LibreOffice, svobodného kancelářského balíku, je od pátku k dispozici ke stažení. LibreOffice 3.4.0 zahrnuje práci mnoha dobrovolníků, kteří se k projektu připojili před méně než osmi měsíci. Za tuto dobu, tedy od ustavení LibreOffice, se jich připojilo více než za desetiletou historii OpenOffice.org. Italo Vignoli, člen Steering Committee, říká: „Staráme se o své vývojáře a je to znát.“

Uživatelské rozhraní 3.4.0 je plně přeložené do Češtiny, nápověda je přeložená téměř z 90%. Další překladatele rádi uvítáme!

Verze 3.4.0 je obzvláště vhodná pro nadšence, kteří rádi zkouší nové vlastnosti. Konzervativní uživatelé by měli prozatím zůstat u LibreOffice 3­.3.2.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 4. 6. 2011 10:22

  Martingt89 (neregistrovaný)

  Je to az neuveritelne ale konecne aplikacia vizera na gnome ako z gnome. Ziadne biele rozky pri tlacidlach alebo vyberoch.
  Jedine ma mrzi ze automaticky nefunguje integracia s globalnym menu ale to sa da prezuvat.

 • 6. 6. 2011 9:08

  dustin (neregistrovaný)

  Asi by bylo dobré znovu upřesnit:

  The first release of the 3.4 series, LibreOffice 3.4.0, is targeted to community members and power users, and should not be implemented in a corporate environment. The Document Foundation has explained that following its time based release schedule – the best strategy for a distributed and cooperative development environment – the best releases for such deployments start from x.x.1.

Byl pro vás článek přínosný?