Hlavní navigace

Torrentový server IsoHunt je zpět online na nové adrese

Roman Bořánek

Jak jsme vás před dvěma týdny informovali, majitel vyhledávače torrentů IsoHunt se po dlouhých bojích nakonec dohodl s filmaři, že server uzavře. Na původní adrese IsoHunt.com už dnes nic nenajdete, nicméně na adrese IsoHunt.to byla spuštěna reinkarnace, kterou mají na svědomí fanoušci stránky a s původním provozovatelem nemá nic společného.

Na první pohled se jedná o téměř dokonalou kopii, ale „vnitřnosti“ serveru jsou pochopitelně jiné. To ale ničemu nevadí. Hlavní je zachování značky a databáze (dosud se ji podařilo obnovit ze zhruba 75 %). Díky rychlému spuštění kopie lze očekávat, že přitáhne řadu uživatelů původního serveru a IsoHunt bude nadále patřit mezi největší indexy torrentů.

„IsoHunt rozhodně můžeme nazvat ikonou v oblasti sdílení souborů. Lidé si na něj zvykli a zkrátka ho nechtějí opustit. Chceme, aby se tito lidé při návštěvě IsoHunt.to cítili jako doma. Hlavním cílem je obnovit stránku s torrenty a poskytnout uživatelům stejné známé prostředí,“ vysvětluje reinkarnaci anonymní provozovatel.

Našli jste v článku chybu?