Hlavní navigace

Torrentový server IsoHunt je zpět online na nové adrese

31. 10. 2013

Sdílet

Jak jsme vás před dvěma týdny informovali, majitel vyhledávače torrentů IsoHunt se po dlouhých bojích nakonec dohodl s filmaři, že server uzavře. Na původní adrese IsoHunt.com už dnes nic nenajdete, nicméně na adrese IsoHunt.to byla spuštěna reinkarnace, kterou mají na svědomí fanoušci stránky a s původním provozovatelem nemá nic společného.

Na první pohled se jedná o téměř dokonalou kopii, ale „vnitřnosti“ serveru jsou pochopitelně jiné. To ale ničemu nevadí. Hlavní je zachování značky a databáze (dosud se ji podařilo obnovit ze zhruba 75 %). Díky rychlému spuštění kopie lze očekávat, že přitáhne řadu uživatelů původního serveru a IsoHunt bude nadále patřit mezi největší indexy torrentů.

„IsoHunt rozhodně můžeme nazvat ikonou v oblasti sdílení souborů. Lidé si na něj zvykli a zkrátka ho nechtějí opustit. Chceme, aby se tito lidé při návštěvě IsoHunt.to cítili jako doma. Hlavním cílem je obnovit stránku s torrenty a poskytnout uživatelům stejné známé prostředí,“ vysvětluje reinkarnaci anonymní provozovatel.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Bývalý redaktor serveru Root.cz, dnes produktový manažer a konzultant se zaměřením na Bitcoin a kryptoměny.