Hlavní navigace

Transmission 1.80 podle představ uživatelů

22. 1. 2010

Sdílet

O novém vydání čím dál oblíbenějšího torrent klienta Transmis­sion 1.80 by se dalo říci, že byl vytvořen na míru svým uživatelům, protože přesně 103 jejich nápadů se nějak do této verze promítlo. Mezi novinkami tedy najdeme třeba podporu pro magnet links, podporu pro torrenty bez trackerů, přidání koncovky .part souborům, které ještě nebyly staženy, vylepšení podpory IPv6 a DHT na IPv6 a mnoho dalšího. Více informací hledejte v poznámkách k vydání.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 24. 1. 2010 13:38

    romanmatyus (neregistrovaný)

    Zdravím!
    Doteraz som používal Deluge. Vyhovoval mi, až na to, že približne každý mesiac mi totálne spadne. Nedá sa naštartovať, zamrzne. Pomáha až vymazanie konfigurákov – prídem o všetky nastavenia.
    Včera som si skúsil nainštalovať Transmission a testujem. Dosť toho uploadujem, preto by sa mi zišlo vedieť ako je to so Super-seedom (http://en.wikipedia.org/wiki/Super-seeding). Podla wikipédie túto funkciu neobsahuje. Niekde na fóre som zasa čítal, že je aktívna od 1.00. Ako to teda je?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Adam Štrauch je redaktorem serveru Root.cz a svobodný software nasazuje jak na desktopech tak i na routerech a serverech. Ve svém volném čase se stará o komunitní síť, ve které je již přes 100 členů.