Hlavní navigace

Třetina Američanů nemá a nechce domácí připojení

26. 3. 2007

Sdílet

Téměř třetina amerických domácností nemá připojení k internetu a neplánuje jeho brzké pořízení. Podle analytické společnosti Park Associates považuje většina z těchto domácností připojení k internetu za zbytečné a neměly by pro něj využití. Celkem se podle analýzy jedná o 29 procent domácností, což je přibližně 31 milionů rodin, které připojení nemají a v následujících dvanácti měsících jej neplánují pořídit.

(Zdroj: Slashdot)

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 3. 2007 21:30

  soldier2000 (neregistrovaný)
  cia factbook neudava zadne extremne vyšinute hodnoty usa oproti jinym zemim (my cr treba,eu) co se tyce pripojeni
 • 27. 3. 2007 1:19

  micaai
  Vidím to tak, že časem bude Internet podobná nezbytnost, možná ještě větší, jako je (byla) televize, trouba, telefon, pračka... ten, kdo ho mít nebude, bude působit nezvykle (vím, že se teď do mě pustí hromada informatiků s tvrzením, že televizi nesledují - já ji taky nesleduji, ale tak 10 let zpátky nebyl internet a počítače rozšířený jako teď a vládla televize).
  Takže myslím, že těch 29% Amíků, co nechtějí internet, je ta stárnoucí generace. Ze svého okolí neznám v mém věku nikoho, kdo by neměl nějakou mailovou schránku, ICQ a nehledal občas něco na netu.
 • 27. 3. 2007 8:52

  Karlos (neregistrovaný)
  Než-li se stanete dementním a plně schizoidním klikačem. Úplně zapomenete kdo jste a kým jste byl.
  Ztratíte povědomí o čase v domění mocných I/O rozhraní a bludných subatomárních timečipů.

  Byvše tupým klikačem odtrhnete se od matky přírody a v domnění své svobody a své jedinečnosti potáhnete svoji pupeční šňůru, atrofovanou do drátů hnusu a slizoidního protokolu TCP/IP.
  Toho protokolu, kterému přidáváte božskou jedinečnost.

  Budiž potopa.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.