Hlavní navigace

Trust Pay oficiálně představuje dobíjení účtu PayPal

Sdílet

Kamil Pošvic 13. 3. 2012

Již minulý týden jsme vás informovali o možnosti snadného dobíjení vašeho účtu PayPal rychlým převodem z českých bank. Služba byla oficiálně představena teprve včera.

V nabídce jsou aktuálně pouze 4 banky (Komerční banka, Raiffeisenbank, Česká spořitelna a ČSOB) s tím, že v přípravě jsou již další tři (Volksbank CZ, UniCredit Bank a GE Money Bank). Služba instantního dobíjení z účtu je již aktivní v Polsku a na Slovensku.

Tato služba je provozována ve spolupráci s platební institucí Trust Pay, která aktuálně slouží zákazníkům ve 13 zemích Střední a Východní Evropy a spolupracuje s více jak 45 regionálními bankovními institucemi.

„Řešení TrustPay umožní zajímavou alternativu všem co nemají a nebo nechtějí použít svou kreditní/debetní kartu na internetu. Navíc zkrátí čas potřebný na dobití PayPal účtu bankovním převodem až do takové míry, že prostředky budou připsány na PayPal účet v reálném čase, okamžitě po potvrzení převodu. Jsme velmi rádi, že můžeme toto řešení předsatvit nyní i v České republice,“ uvedl David Rintel, zodpovědný za rozvoj obchodu ve společnosti Trust Pay.

Aktualizováno: Česká spořitelna se ohradila proti lživému tvrzení, že spolupracuje s Trust Pay na dobíjení účtů na službě Pay Pal. Přečtěte si celou reakci ČS.

(Zdroj: Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.