Overil jsem to na sobe. A po par dnech jsem stale nenarazil na problem. Behem pri prvniho prikazu to vypise asi stovku hlasek..., coz muze byt desive. .)
Ted jsem jen stastny, ze me celou kuchyni nezabira zavodni mycka na nadobi (ta automaticka pruchozi) a ze me tu nikdo netvrdi, ze je to tak lepsi, protoze az budu mit 500 taliru najednou, tak uz je to rychlejsi.
Popripadne me nerika, ze me nikdo nenutil pouzivat xubuntu.
Ze tester pro tu mycku jsem dobrovolne.
Mam dokonce zpetnou kompatibilitu. 100% sama se sebou... .)
A jsem stastny, ze za me penize, mam zpet jednu mistnost a mohu ji pouzit i na neco jineho, protoze spinim jen jeden talir a v setu mam stejne vsechno jen po dvou.
Prijimam riziko poraneni prstu pri myti nadobi a jen si uzivam tu rychlost. Protoze zavodni mycce trva asi 20 minut nez se naplni vodou a ta dosahne spravne teploty a na konci smeny se musi navic pravidelne cistit.