27. 12. 2012 12:09
jak s naprostou samozřejmostí obchází Compiz a kreslí přímo na obrazovku ... fixou.
27. 12. 2012 12:47
:-) :-) :-)
27. 12. 2012 13:53
LOOOL :-D :-D
31. 12. 2012 15:41
:D
(text musí být dlouhý alespoň 4 znaky, i kdyby se zeměkoule měla na piču postavit)