Hlavní navigace

Úložiště MEGA chystá také šifrovaný komunikátor

2. 1. 2015

Sdílet

Rostoucí poptávku po bezpečných komunikačních službách zachytila i služba MEGA, která se kromě úložiště chystá nabídnout právě i šifrovaný komunikátor. Na Twitteru to oznámil Kim Dotcom: „MEGA brzy spustí plně šifrovanou prohlížečovou službu pro videohovory a chat, která bude obsahovat i možnost vysokorychlostního přenosu souborů. Sbohem, Skype.“

Podpora videohovorů by mohla být jednou z velkých předností nové služby, protože většina konkurenčních služeb jí nedisponuje. Společnost MEGA také plánuje vstoupit na burzu. Původně se tak mělo stát již v první polovině roku, ale nakonec došlo k odkladu. Nyní už ale IPO nic nebrání a mělo by proběhnout během několika týdnů.

(Zdroj: TorrentFreak)

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 1. 2015 14:05

  kolemjdoucí (neregistrovaný)

  se přiznám, že situace kolem tohoto člověka a MEGA už jde mimo mě...neměl už sedět ve vězení? nebyla tu nedávno zprávička, že je úplně bez peněz a nemá ani na právníky?

 • 3. 1. 2015 15:12

  Jimm (neregistrovaný)

  A mohu se zeptat co ten člověk provedl, že dle vašeho mínění do vězení patří? Úplně bez peněz v jeho případě může znamenat miliardu na účtu? :)

 • 3. 1. 2015 20:43

  kolemjdoucí (neregistrovaný)

  já jsem nenapsal, že patří do vězení, ale jestli už tam neměl být... nedávno se tu psalo, že nemá peníze už ani na právníka a obhajuje se u soudu sám a teď tu čtu, že zas vesele plánuje nový projekt, tak prostě už ta situace mi přijde podivná, nebo spíš zprávičky kolem něj a toto:
  Úplně bez peněz v jeho případě může znamenat miliardu na účtu? :)

  je jaksi logický/sémantický nesmysl - buď peníze má, nebo ne - jestli má miliardu na účtu, ke kterému nemá přístup, tak peníze nemá, právníka nezaplatí a nový projekt taky nezaplatí... tak buď se tu kecá ve zprávičkách, nebo kecá on

 • 3. 1. 2015 20:45

  Ondra Satai Nekola
  Zlatý podporovatel

  Pokud chapu situaci, tak je svorc, ale ridi spolecnost, do ktere vrazeji $$$ nejaci investori.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Bývalý redaktor serveru Root.cz, dnes produktový manažer a konzultant se zaměřením na Bitcoin a kryptoměny.