Hlavní navigace

UX Jam session II - ukázka řešení UX problémů v praxi

28. 4. 2015

Sdílet

Dne 26. května proběhne v brňenském UNIFERu (Zvonařka 5, Brno) UX Jam session II. Přijďte pozorovat, jak zkušení UX (User Experience) specialisté řeší designové problémy. Ideálně ty vaše. Čím náročnější problémy se sejdou, tím líp.

Od minula se trochu změnil koncept. Nyní vám předvedou, jak designují a přemýšlejí zkušení digitální designeři. Reálná zadání nebudou předem znát. Jejich úkolem bude se v každém z nich zorientovat a postupně nalézt řešení. Nebo, u těch složitějších, navrhnout postup, jak se k výsledku dostat. Poté budeme komentovat postup a techniky, které designer použil. Během jednoho večera se bude řešit více problémů.

Pro koho je akce určena:

  • Řeším designový problém – ozvi se nám, přetavíme ho v zadání a na akci se na něj vrhneme,
  • Jsem zkušený UX Designer – ozvi se nám, domluvíme se na ukázce tvého umění,
  • Ostatní – přijď se podívat, jak pracují profíci a něco se od nich naučit.

Tento Jam moderuje Berka, zakladatel UX Akademie

Chutné občerstvení s prémiovým džemem zajištěno.

Vstupné je dobrovolné. Míst by mělo být dostatek, ale pro udělaní obrázku o počtu zájemců, je doporučeno zaškrtnout na Facebook, že hodláte přijít.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Michal Strnad pracuje ve sdružení CESNET, provozující národní síť vědy a výzkumu, Akademii věd České republiky a jako redaktor na serveru Root.cz. Kromě počítačů rád běhá, kuchtí a čte vše, co se mu dostane pod ruku.