Hlavní navigace

V sobotu je Gentoo bugday

1. 7. 2008

Sdílet

V sobotu 5.7.2008 se koná Gentoo bugday. Jeho účelem je vzájemná pomoc jednotlivých přispěvatelů v opravování bugů. Zváni jsou ovšem všichni (nejen ti co umí programovat v některém z programovacích jazyků), kteří chtějí pomoc. Akce se koná na IRC kanálu #gentoo-bugs na serveru irc.freenode.net. Pokud budete mít zájem pomoci vývojářům, budete potřebovat Gentoo, připojení k internetu a IRC klienta. Dále pak oblíbený editor a možnost ověřit si, že zrovna Váš bug byl opraven.

Gentoo bugday se koná každou první sobotu v měsíci a je to šance pro všechny udělat něco dobrého pro Gentoo. Je to šance i pro ty co by rádi pomohli, ale nevědí jak. Pro ně to je dobrá příležitost poznat jak probíhá vývoj distribuce jako je Gentoo. Akce je komunitní a proto zde neexistuje žádné „já“ nebo „oni“, ale pouze „my“. Všichni můžou pomoci.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Adam Štrauch je redaktorem serveru Root.cz a svobodný software nasazuje jak na desktopech tak i na routerech a serverech. Ve svém volném čase se stará o komunitní síť, ve které je již přes 100 členů.