Hlavní navigace

Valentýnská MS IT setkání

10. 2. 2013

Sdílet

Ve čtvrtek 14.2. od 14:02 se na půdě MFF UK (Malostranské nám. 25 Praha 1) uskuteční třetí akce z cyklu Malostranská IT setkání. Cílem těchto setkání je především představovat nadějné a zajímavé projekty, které mají původ na akademické půdě. Akce je určena jak akademické, tak především firemní sféře či odborníkům na oblast transferu technologií.

Kromě „projektově zaměřených“ příspěvků bude prostor i pro témata týkající se spolupráce informatických VŠ a komerčního sektoru – tato sekce bude tentokráte věnována připravované koncepci spolupráce firem a Matematicko-fyzikální fakulty UK a zkušenostem s podobným, již léta fungujícím konceptem spolupráce průmyslových partnerů s Fakultou informatiky MU v Brně.

Z představovaných projektů namátkou vyberme např. MultimédiaTV – více než televize či nástroj JTagger pro automatickou detekci referencí v soudních rozhodnutích, anebo třeba aplikaci Čapek pro výuku větných rozborů na iPadu. Brněnští kolegové (s projekty Celebrio, Takeplace či SmartLib) se představí v příspěvku vedoucího Laboratoře softwarových architektur a informačních systémů prod. Tomáše Pitnera.

Podívejte se na kompletní program.

Účast na akci je bezplatná, přihlašování probíhá prostřednictvím webového formuláře.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky