Hlavní navigace

Vodafone v rámci nové kampaně zlevňuje gigabitové připojení na polovinu

1. 4. 2021

Sdílet

Vodafone modem gigabit Autor: Vodafone

V nové kampani, která jako první pracuje s novým sloganem i vizuálními prvky, nabízí Vodafone zákazníkům poloviční cenu za nejvyšší tarify. Rychlost 1 Gb/s je možné nově pořídit včetně pronájmu modemu za 550 korun měsíčně (platí pro nefiremní zákazníky), zatímco dosud šlo o tisícikorunu. Vodafone tuto nejvyšší rychlost nabízí pro více než 1,4 milionu domácností a firem, žádná jiná společnost se nemůže pochlubit tak rozsáhlým pokrytím s tak vysokou rychlostí připojení, říká tisková zpráva společnosti.

Stejnou rychlost za výhodnou cenu ale zákazníci mohou získat od Vodafonu i v místech, kam kabelová síť bývalého UPC nesahá. A to díky spojení s partnery, jako jsou například společnosti CETIN nebo Quadruple. Bez ohledu na modem platí vždy sleva na samotnou konektivitu 50 %.


Autor: Vodafone

Přehled nových ceny nejvyšších tarifů

Napořád získaná sleva 50 % se týká také rychlosti 500 Mb/s, a to opět v síti bývalého UPC i u dalších partnerů Vodafonu. Třicetiprocentní zvýhodnění se pak týká rychlosti 300 Mb/s. Kampaň běží od 1. dubna do 31. května a každý, kdo v tomto období získá slevu, má tuto konkrétní cenu garantovou už trvale. Rychlejší internet natrvalo za výhodnou cenu mohou získat i firmy.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.