Hlavní navigace

VPN klient n2n portován na Android

Sdílet

anonymní 20. 5. 2014

Na fóru xda-developers bylo v červenci loňského roku založeno vlákno s dotazem na port n2n pro Android. Před deseti dny se objevila odpověď s tím, že n2n bylo úspěšně portováno a je dostupné v Google Play. Dle popisu ovšem podporuje pouze verzi 2, která například v repositářích Debianu chybí. Jak to bude s podporou pro stabilnější verzi 1 zatím není známo.

Čtěte: Otevřená alternativa k Hamachi se jmenuje n2n

Pro ty, co by si chtěli portované n2n vyzkoušet, jen uvádím, že je zapotřebí vlastnit telefon s rootnutým Androidem.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 5. 2014 10:38

  x.Dub (neregistrovaný) ---.vydis.cz

  Tak musíš taky brát, že maemo tu bylo mnohem dřív než android. Navíc maemo je založené na debianu, takže vlastně stačilo vzít zdrojáky a zkompilovat je pro arm :-D. Což u androidu bez úprav nejde - vlastní zkušenost, pral jsem se s kompilací týden a nakonec jsem to vzdal.

 • 23. 5. 2014 23:56

  Virnik (neregistrovaný) 77.78.117.---

  Me se to povedlo :-) Ale nahazovat to vzdy skriptem byl opruz. N2N pro android od posledni aktualizace aspon umi dlouha hesla a pro me nepodstatnou podporu N2Nv1. Uz chybi jen podpora widgetu a je to good.

 • 26. 5. 2014 9:49

  x.Dub (neregistrovaný) ---.vydis.cz

  Možná jsem měl jen nějaký špatný knihovny, nebo nevim kde byla chyba. Možností proč mi to nešlo zkompilovat je víc... Jinak pro mě podpora N2Nv1 byla docela důležitá, protože polovinu zařízení ve VPN vlastní kámoš a tomu se nikdy do kompilace čehokoli nechtělo. :-D A upřímě já když opravdu nemusím, tak se taky do kompilace nehrnu :-D