Hlavní navigace

Vydavatelství Internet Info koupilo společnost IDG Czech Republic

7. 1. 2020

Sdílet

Marek Antoš Internet Info

Internet Info, vydavatel serveru Root.cz, se opět rozšiřuje. Do svého portfolia přidává tištěná i online média a rozšiřuje tematický záběr konferencí.  Předmětem koupě je 100 % akcií společnosti IDG Czech Republic, zachováno bude celé dosavadní portfolio médií i pořádaných konferencí.

IDG Czech Republic je tradičně silné zejména v tištěných médiích, zatímco Internet Info je významný hráč v online světě, proto se velmi dobře doplňujeme. Na jedné straně nám toto spojení otevírá prostor ke vstupu do dalšího mediatypu, ve kterém jsme dosud nepůsobili. Zároveň však budeme moci využít svých zkušeností také k dalšímu rozvoji online titulů IDG, což posílí i naši pozici na internetovém trhu, uvádí Marek Antoš, majitel vydavatelství Internet Info.

Jsme skutečně potěšeni, že se nám podařilo najít tak skvělého partnera, jakým je společnost Internet Info, která nám umožní zachování a další rozvoj IDG značek a dalších IDG aktivit na českém a slovenském trhu, řekl York von Heimburg, president IDG Communications. Rok 2020 má být rokem změn a výzev. A nesmírně mě těší, že ta zásadní změna u nás probíhá právě se společností Internet Info, dodává Jana Pelikánová, výkonná ředitelka IDG Czech Republic.

Internet Info provozuje odborné servery Lupa.cz, Podnikatel.cz, Měšec.cz, Vitalia.cz, Root.cz, Slunečnice.cz, Stahuj.cz, internetový obchod SW.cz a pořádá dvě desítky odborných konferencí ročně, např. Czech Internet Forum, E-Business Forum, New Media Inspiration, BRANDstorming a anketu Křišťálová Lupa. 

IDG Czech Republic vydává tradiční tištěná média jako Computerworld, CIO Business World, ChannelWorld, Security World, CFO World a HD World, provozuje internetová média, např. Computerworld, CIO Business World, PC World a pořádá odborné konference ICT ve zdravotnictví, ICT ve školství, Umělá inteligence a Cyber Security.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky