Hlavní navigace

Vyšel OXID eShop Community Edition verze 4.4.0

28. 7. 2010

Sdílet

K dispozici je nový OXID eShop Community Edition verze 4.4.0. Nová verze přináší integraci s Facebookem, podporu hodnocení zákazníka a privátního prodeje. Byl přidán nový modul promoakce a opraveno celkem 47 chyb. Novinka také obsahuje dobu dodání produktu. V administraci e-shopu si tak na záložce Sklad můžete zadat dobu dodání produktu. Údaj se na e-shopu zobrazí vždy v detailu produktu, což vaši zákazníci jistě ocení. V rámci aktualizace jsme přidali možnost rezervace zboží v košíku. Pokud je tato volba aktivní, mění se chování skladu.

Mimořádnou změnou je propojení e-shopu s Facebookem, který byl do této sociální sítě plně integrován. Nyní je možné využívat komponenty Líbí se mi, Sdílet, Live stream a dále pozvánky a komentáře. Aktivace všech komponent je řešena v administraci e-shopu. Součástí nové verze OXID Community Edition 4.4.0 je také Facebook Connect. Uživatelé se mohou přihlásit na e-shop pomocí účtu Facebooku. Pokud je uživatel již v eshopu registrován, je jeho účet s Facebookem automaticky spárován.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.