Hlavní navigace

Vyšel WinStrom 10.7

23. 11. 2009

Sdílet

Byla vydána nová verze multiplatformního ekonomického systému WinStrom 10.7. Novinkou je stromový ceník, rozšířené funkce ceníku, pokročilé zamykání dokladů pro účetní a nové analytické nástroje. Oficiální oznámení.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 24. 11. 2009 10:43

  kiwi (neregistrovaný)

  – Nejsou mzdy
  - Ceník je nastaven tak že se ani jedna z kategorií nehodí

  Je to škoda, když výrobce relativně dobrého a perspektivního programu nekoukne na výhody konkurence (komplexnost, cena). Je nový rok a láme se chleba, nikdo si neobjedná nový program uprostřed roku.

 • 24. 11. 2009 10:45

  Petr Ferschmann (neregistrovaný)

  Dobrý den,

  ke mzdám: http://www.winstrom.eu/…y-mzdy-mzdy/
  k ceníku: mohl byste nám poslat na adresu podpora (zavináč) winstrom.eu vaše připomínky?

  Předem děkuji.

  S pozdravem
  Petr Ferschmann

 • 24. 11. 2009 21:01

  živnostník (neregistrovaný)

  Dobrý den, mám několik malých provozoven a potřeboval bych nějakou elektronickou pokladnu, jako má Cézar. S podporou skeneru, volitelně tiskárny účtenek a propojení na domácí server, kde lze sklady kontrolovat, nebo s podporou výměny prodavaček při směně. To jsem ve vaší nabídce nenašel (možná jsem se špatně díval). Ostatní věci mi dělá účetní.

  Pokud by byla napsána pro Linux také textová verze vašeho produktu jako v Cézar (tam je jen pro DOS a Win), ušetřilo by mi to dost peněz na nákup nových počítačů, protože se mi doma válí spousta vysloužilých, které by textovou pokladnu utáhly (vyzkoušeno na Cézaru).

  A další věc je, že jako živnostník se mi nedostává mnoho peněz a pro živnostníka mi přijde Váš produkt trochu drahý. Pro 6 počítačů to vychází okolo 20000Kč, což opravdu není pro živnostníka málo.

  A poslední věc je školení a podpora. Seznámit se co si vlastně mám koupit, kolik za to dám, jestli to zvládnou obsluhovat prodavačky důchodkyně, jestli je potřeba školení, kolik stojí, atp.

 • 24. 11. 2009 21:28

  Lenin POWER!

  Clovece chlape jaky mate rocni obrat kdyz neumite vydelat ani na verzi pro 6 zamestnancu za ± $1k?

  Jestli chcete mit ucetni soft zadarmo, tak muzete nasadit Open Souce, napriklad http://www.sql-ledger.org/cgi-bin/nav.pl?… Dejte mi pak vedet jak jste s tim dopadl.

 • 24. 11. 2009 21:41

  Petr Ferschmann (neregistrovaný)

  Dobrý den,

  WinStrom podporu pro pokladní prodej má, včetně podpory pro čtečky čárového kódu a některých tiskáren účtenek. Propojení na domácí server je přirozená vlastnost.

  Přímou podporu pro výměny prodavaček při směně WinStrom má, lze to řešit přihlášením jiného uživatele a předáním pokladny (teď myslím té fyzické s penězi).

  WinStrom podporu pro textový režim nemá. Ono to nemá moc budoucnost. Cenový rozdíl mezi Cézarem a WinStromem je minimální. Cézar Vás přijde v podstatě na stejnou částku (zkuste si to spočítat).

  Navíc WinStrom je licencován podle počtu současně pracujících uživatelů a tak možná nebudete potřebovat ani těch 6 licencí.

  Školení samozřejmě provádíme. Navíc nabízíme i testovací licence, takže budete moci vše nezávazně vyzkoušet před tím, než vše koupíte.

  Navíc můžete získat vlastnosti, které konkurence nenabízí:
  - podpora Mac OS X, Linux a Windows
  - více jazyků: jak komunikace s aplikací tak i tisky v angličtině, němčině, češtině a slovenštině.
  - podpora pro vzdálený přístup z celého světa
  - podpora pro internetové obchody
  - možnost programátorského rozhraní REST API

  – a navíc od ledna novinku: mobilní přístup. Uvidíte tak aktuální údaje ze svého mobilu, včetně možnosti modifikace.

  S pozdravem

  Petr Ferschmann

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky