Hlavní navigace

Vývojářský festival DevFest Praha 2013 nejen s přednáškami

17. 10. 2013

Sdílet

GUG.cz ve spolupráci s českou pobočkou Google pořádá v sobotu 23. listopadu 2013 v Národním domě na Vinohradech podzimní vývojářský festival DevFest Praha 2013. Těšit se můžete na den plný technologií, zážitků, networkingu, přednášek a kódu (v uvedeném pořadí).

Registrace je povinná, ale vstup je úplně zadarmo. -Registrovat se-

Z Googlu tentokrát přijede přednášet Danut Enachioiu, který se věnuje interním systémům Googlu. Jeho kolega Filip Hráček přiblíží jazyk Dart. Těšit se můžete i na Michala Špačka a téma online bezpečnost, Rikiho FridrichaRobinem Pokorným a jejich vývoj pro Chrome, Františka Fuku, který poodkryje taje jazyka Lua, a mnoho dalších skvělých lidí.

Organizátoři festivalu DevFest se snaží již tradičně dát důraz na doprovodný program, přičemž v plánu jsou jak ověřené, tak i nové věci. Navštívit můžete například #FailCon, neboli rychlé, inspirativní talky úspěšných lidí o svých životních nebo pracovních failech, FightClub, tedy realtime souboj vývojářů mobilních aplikací, či GUGCamp, přehlídku nejzajímavějších aplikací, využívajících libovolnou Google technologii. Přichystána je i řada dalších věcí, které teprve čekají na zveřejnění.

Více informací získáte na webu DevFest.cz, GUG.cz nebo na G+ kanále GUG.cz.

Bezplatnou registraci naleznete zde: http://goo.gl/UOYCxs

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky