Hlavní navigace

Vývojářský festival DevFest Praha 2014 buduje

30. 10. 2014

Sdílet

GUG.cz ve spolupráci s českou pobočkou Google pořádá v sobotu 22. listopadu 2014 v prostorách Fakulty strojní ČVUT podzimní vývojářský festival DevFest Praha 2014. Těšit se můžete na den plný technologií, přednášek, kódů, zážitků i známých tváří, na den od vývojářů, pro vývojáře. Registrace je povinná, ale vstup je úplně zadarmo.

Z Googlu tentokrát přijede s tématem big data a machine learning Mircea Pricop, jeho kolega Filip HráčekJanou Moudrou vás naučí novinky z jazyka Dart, Rachel Simpson do Česka zavítá s přednáškou o Prototypingu, Štěpán BechynskýTomáš Jukin se podělí o své zkušenosti ze světa open-hardware. Podrobnosti ze světa Material Designu přiblíží Tomáš HubálekTereza Hyková promluví o Chrome Apps, čímž přehled témat, speakerů ani workshopistů zdaleka nekončí.

Téma tohoto ročníku „Stavět, budovat, tvořit“ je cítit nejenom v doposud známém programu, stojícím silně právě na workshopech a open-hardware zóně, ale také v místě konání akce  Fakultě stavební ČVUT. Organizátoři slibují, že se „bude prostě budovat – budovat kód, budovat hardware, budovat kontakty a komunita, ale také budovat firmy a nápady“.

Proto ať už jste studenti, vývojáři, designeři, start-upisti, nadšenci do googlích technologií nebo jinak technologicky zapálení, jste na akci vítáni. Více informací získáte na webu DevFest.cz, GUG.cz nebo na Google+ kanále GUG.cz.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?