Hlavní navigace

War Thunder 1.89 Imperial Navy

30. 5. 2019

Sdílet

War Thunder 1.89

Válečná hra s letadly, tanky, loděmi a vrtulníky War Thunder vyšla ve středu ve verzi 1.89 „Imperial Navy“, která přidává 24 japonských lodí, jednu sovětskou a jednu britskou. Dále je k dispozici nový vrtulník, spousta nových pozemních jednotek, dvě nové mapy, vylepšená oblačnost pro hru na vysoké grafické detaily a nový režim „světová válka“. 

Hra funguje nativně i v Linuxu a to buď samostatně, nebo také přes Steam. Více detailů na oficiální stránce.

(zdroj: gamingonlinux)

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 31. 5. 2019 10:23

  MadRabbit

  Nesouhlas. Ano, sice mám premiák, ale spíš jako "poděkování" za hru, její provoz a vývoj něco stojí. Ale jde to hrát i bez prémiového účtu a bonusových vozidel. Jasně, je to s nimi snažší, ale pláče na tohle téma fakt nemám rád. Jestli to nejde s F2P stromem, pak at to takoví lidé nehrají.

 • 31. 5. 2019 13:52

  lazywriter

  Zrovna u WT mi tenhle faktor přijde menší než u jiných podobných her. Jednu dobu jsem ho hrál docela dost - mám i badge Veteran za denní login a insignii ČSOB. Nikdy jsem premiový účet neměl. Vždy jsem odehrál jednu dvě hry za každou národnost. Sice je postup dost pomalý, ale človek si dobře zahraje i na nizkých tierech (na rozdíl od konkurence) a díky tomu, že není vynucené placení za opravy, lze slušně vydělat i na postup bez nutnosti premiového účtu (zase, na rozdíl od konkurence). A pro moje casual hraní to naprosto vyhovovalo.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

První linux nainstaloval kolem roku 1994 a u něj zůstal. Později vystudoval fyziku a získal doktorát.