Hlavní navigace

WebExpo 2009 v polovině října

2. 9. 2009

Sdílet

Už za několik týdnů proběhne v Praze další ročník konference WebExpo. Připomeňme, že loňský první ročník získal zvláštní cenu v anketě Křišťálová Lupa 2008. Konference zaměřená na webové programování, webový design a internetové obchodování se koná opět na Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze v Suchdole a to ve dnech 16. až 18. října tohoto roku. Kompletní program naleznete na webu akce. Se svými přednáškami vystoupí například Molly E. Holzschlag (za Opera Software), Jiří Kosek (respektovaný odborník na XML), Jaroslav Bengl (za Google), David Grudl (mj. autor Nette), Štěpán Bechynský (z Microsoftu), Jan Štěrba (Sun) a další…

Novinkou druhého ročníku jsou workshopy, které budou probíhat vždy v dopoledních hodinách. Speciálním tématem letošního ročníku konference je User Experience na Internetu. Na toto téma přijede do Prahy promluvit Christian Heilmann z Yahoo Developer Networks. Hlavním mediálním partnerem akce je Zdroják. Lupa.cz je mediálním partnerem soutěže Startup Show 2009.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.