Rozpoznávání uživatelů podle otisku prohlížeče nejde vyřešit technicky. Vždycky, když se jedna možnost zalepí, objeví někdo pět dalších.
Tohle jde ošetřit jedině legislativně. Naštěstí drtivá většina těch, které by takové techniky mohly zajímat, je z EU legislativně postižitelná (pro uživatele z USA nebo Kanady je postižitelná z jejich zemí).