Články
Zprávičky
Fórum
Podpořte Root
Školení
Galerie
Blogy
Knihy
Jak na Linux
Zdroják
Hledat
Root.cz
»
Desktop
»
Xfce 4.16 možná už v příštím roce, ale bez GTK4 i Waylandu
Názory k článku
Xfce 4.16 možná už v příštím roce, ale bez GTK4 i Waylandu
Zasílat nově přidané názory e-mailem
Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
Zasílat nově přidané názory e-mailem