• Články
  • Zprávičky
  • Fórum
  • Podpořte Root
  • Školení
  • Galerie
  • Blogy
  • Knihy
  • Jak na Linux
  • Zdroják
    • Hledat

    Root.cz  »  Desktop  »  Xfce 4.16 možná už v příštím roce, ale bez GTK4 i Waylandu

    Názory k článku
    Xfce 4.16 možná už v příštím roce, ale bez GTK4 i Waylandu

    Zasílat nově přidané názory e-mailem
    • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
    Zasílat nově přidané názory e-mailem