Hlavní navigace

Yorba Foundation žádá komunitu o investici na e-mailového klienta Geary

28. 3. 2013

Sdílet

Yorba Foundation je organizace stojící například za projektem Shotwell, programem pro správu vašich fotografií. Kromě toho vyvíjí i další projekty a jedním z nich je Geary, moderní e-mailový klient pro linuxový desktop. Geary není zdaleka ještě v takovém stavu, aby šel používat bez skřípění zubů, ale pomalu se do toho stavu blíží.

Yorba by ráda vývoj urychlila a proto se rozhodla rozjet crowdfunding kampaň na známém serveru indiegogo.com. Tímto způsobem se snaží získat 100 000 USD a za ně uživatelům přinese nové funkce jako podporu pro všechny majoritní e-mailové služby, autosave pro rozepsané e-maily, notifikace příchozích e-mailů, rychlé vyhledávání a případě další, které budou navrženy uživateli. Pokud vám chybí pořádný linuxový e-mailový klient, zvažte, zda na Geary nenecháte pár dolarů.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Adam Štrauch je redaktorem serveru Root.cz a svobodný software nasazuje jak na desktopech tak i na routerech a serverech. Ve svém volném čase se stará o komunitní síť, ve které je již přes 100 členů.