Hlavní navigace

Z rekordní účasti prvního kola IT-SLOT postupují nejlepší do finále

Kamil Pošvic

První kolo celostátní soutěže pořádané Soukromou střední školou výpočetní techniky v Praze (SSŠVT) v informatice s názvem IT-SLOT (zkratka Systém Logických Otázek) je úspěšně za námi.

Dosud si nejlépe vedl po správném zodpovězení všech pětadvaceti otázek v nejrychlejším čase student Adam Ivora z Gymnázia a SOŠ Orlová-Lutyně. Do letošního v pořadí 3. ročníku se přihlásilo celkem 2567 soutěžících ze 123 základní škol.

Své síly měří v online testu zaměřeného na informační technologie a logické myšlení. Finále se uskuteční 13. prosince 2012 v budově pražské Soukromé střední školy výpočetní techniky na pražském Proseku.

VÝSLEDKY – PRVNÍ KOLO

Pořadí

Jméno

Škola

Počet bodů

Čas

1.

Ivora Adam

Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně

25

00:22:31

2.

Ouřada Jakub

ZŠ a MŠ Benešov, Na Karlov 372

24

00:25:02

3.

Krempaský Robin

Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně

24

00:27:34

4.

Miklóšová Tereza

Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně

23

00:26:06

5.

Kozel Adam

ZŠ a MŠ Albrechtice

22

00:13:39

6.

Sprinz Matúš

ZŠ a MŠ Špindlerův Mlýn

22

00:19:24

7.

Hrubý Ondřej

ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice

22

00:19:49

8.

Jančík Lukáš

10. základní škola, Plzeň

22

00:23:23

9.

Štěpánek Adam

Základní škola Újezd, p. o. m. Kyjova

22

00:25:23

10.

Vesecký Lukáš

Základní škola Čechtice, okres Benešov

22

00:27:13

11.

Adamčík Jan

Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně

21

00:12:40

12.

Daněk Tomáš

Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně

21

00:20:24

13.

Friedmann Martin

ZŠ Dr. E. Beneše

21

00:20:41

14.

Kuchta Ladislav

ZŠ a MŠ Benešov, Na Karlov 372

21

00:22:43

15.

Růzha Josef

ZŠ a MŠ Benešov, Na Karlov 372

21

00:23:10

16.

Jeřábek Pavel

ZŠ a MŠ Albrechtice

21

00:26:21

17.

Kaziměrčíková Lada

Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně

21

00:26:27

18.

Tůma Daniel

ZŠ Bílá cesta, Teplice

21

00:26:33

19.

Jeřábek Vojtěch

ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice

21

00:27:24

20.

Pleva Josef

ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732

21

00:28:34

21.

Vargová Michaela

ZŠ a MŠ Ševětín

21

00:28:51

22.

Šleger Otto

Základní škola Praha 8, Glowackého 6

21

00:29:03

23.

Fričl Matěj

ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice

21

00:29:51

24.

Glukhov Nikita

FZŠ Mezi Školami 2322, Praha 5 – Nové Butovice

21

00:29:55

25.

Fraus Filip

10. základní škola, Plzeň

20

00:07:04

26.

Dvořák Michal

Základní škola Veselí nad Lužnicí, Blatské sídl. 23, okres Tábor

20

00:08:33

27.

Houšková Zuzana

10. základní škola, Plzeň

20

00:10:13

28.

Bejšák Dominik

ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756

20

00:15:34

29.

Švarc Miroslav

ZŠ a MŠ L.Kuby 48, České Budějovice

20

00:16:47

30.

Špinler Antonín

Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách

20

00:17:41

(Zdroj: Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?