Hlavní navigace

Zapněte si v Chrome 83 nové funkce pro soukromí a seskupování panelů

21. 5. 2020

Sdílet

Chrome beta panely

Včera jsme informovali o vydání nové verze prohlížeče Chrome s číslem 83. Přinesla spoustu novinek, ale některé z nich nejsou u všech uživatelů zapnuté a budou se aktivovat postupně. V pokročilých nastaveních je ale možné si je zapnout ručně. Pokud některé z nich chcete, můžete je mít okamžitě.

Otevřete chrome://flags/#privacy-settings-redesign a můžete si zapnout nová nastavení týkající se bezpečnosti a také nové bezpečnostní kontroly. Najdete je pak v běžném uživatelském menu.

Po otevření chrome://flags/#improved-cookie-control si můžete zapnout blokování cookies třetích stran v anonymním režimu. Pokud pak otevřete anonymní okno, objeví se vám v něm přepínač pro tuto funkci.

Zapnutí vlastnosti chrome://flags/#extensions-toolbar-menu vám nabídne nové menu pro správu rozšíření. Po restartu prohlížeče ho najdete vedle adresního řádku pod ikonou puzzle.

Pokud se vám neaktivovala možnost seskupovat panely, můžete ji aktivovat na chrome://flags/#tab-groups.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.