Hlavní navigace

Zapojte se do psaní české příručky o Fedoře!

Sdílet

Kamil Pošvic 10. 8. 2012

Server Fedora.cz vyzývá uživatele této populární distribuce, aby se zapojili do vytváření skvělé příručky uživatele Fedory. Ta se vytváří v rámci jejich portálu a jedná se o nejobsáhlejší ucelený zdroj informací o Fedoře v češtině. Příručka se vytváří formou wiki a lze tedy pak studovat v online podobě nebo si vygenerovat offline verzi v podobě PDF.

Máte-li tedy chuť se zapojit, tak není nic snazšího, než si přečíst připravený návod na serveru Fedora.cz, zaregistrovat se na wiki a vybrat si odvětví, ve kterém se cítíte nejlépe.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 11. 8. 2012 13:11

  Pavel 'TIGER' Růžička (neregistrovaný) ---.adsl.dial-up.cz

  Všechno na jednom místě, není to nikde roztroušené po internetu, dokáže to nakopnout správným směrem i lidi, co používají jinou distribuci. Tady fakt velký palec nahoru.

 • 12. 8. 2012 13:11

  befree1 (neregistrovaný) ---.scnet.cz

  Používám léta Ubuntu- možná i proto, že má kvalitní wiki a forum. Nedávno jsem náhodou zabloudil na stránky české Fedory a byl jsem překvapen, jak kvalitní a srozumitelnou mají Příručku uživatele( pořád jsem ještě i po letech v Ubuntu takový BFU- asi proto, že jsem nemusel nic závažného řešit a prakticky vše fungovalo..). Jen tak dál.. :-)